Dom

Lokalizacja
1-12 z 21 wyników
  • Nr oferty:

    🌿 UROKLIWY DOMEK LETNISKOWY W OTOCZENIU LASU 🌿

    Powierzchnia domu:

    75 m²

    Powierzchnia działki:

    10 800 m²

    Miejscowość:

    Gogołów

    🌿 UROKLIWY DOMEK LETNISKOWY W OTOCZENIU LASU 🌿 📍 Gogolów | działka 1,08 ha | 400 000 zł – cena do negocjacji Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość…

    Cena za m2

    Cena:

    – PLN/m²

    400 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty:

    Na sprzedaż część domu jednorodzinnego Jasło – Sobniów

    Powierzchnia domu:

    55 m²

    Powierzchnia działki:

    412 m²

    Miejscowość:

    Jasło

    Na sprzedaż część domu jednorodzinnego położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Jasła – Sobniów 🏡 Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 412 m², w otoczeniu…

    Cena za m2

    Cena:

    – PLN/m²

    195 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty:

    Na sprzedaż budynek w Woli Dębowieckiej

    Powierzchnia domu:

    90 m²

    Powierzchnia działki:

    8 700 m²

    Miejscowość:

    Wola Dębowiecka

    Wola Dębowiecka wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Dębowiec. Do sprzedania nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 87a. Nieruchomość składa się…

    Cena za m2

    Cena:

    – PLN/m²

    290 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty:

    🏡 Dom jednorodzinny na sprzedaż – OSOBNICA

    Powierzchnia domu:

    140 m²

    Powierzchnia działki:

    – m²

    Miejscowość:

    Osobnica

    🏡 Dom jednorodzinny na sprzedaż – OSOBNICA Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących domu z…

    Cena za m2

    Cena:

    – PLN/m²

    275 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty:

    Urokliwy dom w centrum miasta

    Powierzchnia domu:

    80 m²

    Powierzchnia działki:

    110 m²

    Miejscowość:

    Jasło

    Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni ok. 80 m², położony w sercu miasta, na przestronnej, w całości ogrodzonej działce o powierzchni 0,1108 ha To idealne miejsce…

    Cena za m2

    Cena:

    7 112 PLN/m²

    569 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 52/15040/ODS

    Dom na widokowej działce 60 arów – Gorajowice

    Powierzchnia domu:

    150 m²

    Powierzchnia działki:

    6 000 m²

    Miejscowość:

    Jasło

    Widokowa działka 60 arów – Gorajowice, granica Jasła 🌄 Na sprzedaż atrakcyjna, widokowa działka budowlana o powierzchni 60 arów, położona w malowniczej dzielnicy Gorajowice, tuż przy…

    Cena za m2

    Cena:

    4 066 PLN

    610 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 51/15040/ODS

    Na sprzedaż dom w Załężu

    Powierzchnia domu:

    145 m²

    Powierzchnia działki:

    3000 m²

    Miejscowość:

    Załęże

    🏡 Dom w spokojnej okolicy – Załęże, powiat jasielski, woj. podkarpackie Cena: 380 000 zł Jeśli marzysz o własnym domu położonym z dala od miejskiego zgiełku,…

    Cena za m2

    Cena:

    2 620 PLN/m²

    380 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 50/15040/ODS

    Na sprzedaż dom w Jaśle

    Powierzchnia domu:

    335,50 m²

    Powierzchnia działki:

    1044 + 200 m²

    Miejscowość:

    Jasło

    Atrakcyjny dom wolnostojący na sprzedaż | Jasło – przestronność, komfort i piękne otoczenie Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego, dwukondygnacyjnego domu wolnostojącego, położonego w…

    Cena za m2

    Cena:

    4 023 PLN/m²

    1 350 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 46/15040/ODS

    Na sprzedaż dom w Sadkach

    Powierzchnia domu:

    140 m²

    Powierzchnia działki:

    999 m²

    Miejscowość:

    Jasło

    🏡 Na sprzedaż dom w Sadkach – piękna okolica, Beskid Niski 💰 Cena: 330 000 PLN 📐 Powierzchnia domu: 140 m² 🌳 Powierzchnia działki: 800 m²…

    Cena za m2

    Cena:

    2 357 PLN/m²

    330 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 45/15040/ODS

    Na sprzedaż budynek w Dębowcu

    Powierzchnia domu:

    170 m²

    Powierzchnia działki:

    Miejscowość:

    Dębowiec

    Na sprzedaż murowany dom jednorodzinny z lat 80., położony w malowniczej miejscowości Dębowiec. Nieruchomość o powierzchni ok. 170 m² usytuowana jest na dużej, prostokątnej działce o…

    Cena za m2

    Cena:

    2 794 PLN/m²

    475 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 43/15040/ODS

    Dom w stanie surowym zamkniętym w Żółkowie

    Powierzchnia domu:

    150 m²

    Powierzchnia działki:

    1 430 m²

    Miejscowość:

    Żółków

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni 150 m², położonego na przestronnej działce o powierzchni 1430 m² w malowniczej miejscowości Żółków. Nieruchomość, wybudowana w 1980…

    Cena za m2

    Cena:

    1 300 PLN/m²

    195 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 42/15040/ODS

    Na sprzedaż budynek mieszkalny w Żółkowie

    Powierzchnia domu:

    90 m²

    Powierzchnia działki:

    1 250 m²

    Miejscowość:

    Żółków

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego budynku mieszkalnego, który znajduje się w spokojnej okolicy, blisko Jasła. To parterowy dom o powierzchni 90 m², idealny…

    Cena za m2

    Cena:

    3 666 PLN/m²

    330 000 PLN

    Zobacz więcej