Działka

Lokalizacja
1-12 z 71 wyników
  • Nr oferty: 77/15040/OGS

    🌿 DZIAŁKA ROLNO-LEŚNA NA SPRZEDAŻ – KOŁACZYCE 🌿

    Powierzchnia działki:

    22 645 m²

    Miejscowość:

    Kołaczyce

    Nowa, niższa cena‼ 🌿 DZIAŁKA ROLNO-LEŚNA NA SPRZEDAŻ – KOŁACZYCE 🌿 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 2,2645 ha, położona…

    Cena za m2

    Cena:

    7,46 PLN/m²

    169 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 77/15040/OGS

    🌿 Atrakcyjna działka rolna w malowniczej miejscowości Kołaczyce

    Powierzchnia działki:

    6 371 m²

    Miejscowość:

    Kołaczyce

    🌿 DZIAŁKA ROLNA NA SPRZEDAŻ – KOŁACZYCE 🌿 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,6371 ha, położona w miejscowości Kołaczyce, w powiecie jasielskim, województwie podkarpackim. Nieruchomość…

    Cena za m2

    Cena:

    3,93 PLN/m²

    29 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 77/15040/OGS

    Na sprzedaż kompleks 3 działek budowlanych – Jasło – Sobniów

    Powierzchnia działki:

    1 113 m²

    Miejscowość:

    Cieklin

    🏡 DZIAŁKI BUDOWLANE – SOBNIÓW | DOBRA LOKALIZACJA | DOJAZD DROGĄ WEWNĘTRZNĄ Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w obrębie Sobniów, w rozwijającej się części miejscowości, w…

    Cena za m2

    Cena:

    70 PLN/m²

    110 400 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 77/15040/OGS

    ✨ Na sprzedaż kompleks 4 działek budowlanych – Żółków ✨

    Powierzchnia działki:

    1 113 m²

    Miejscowość:

    Cieklin

    ✨ Na sprzedaż kompleks 4 działek budowlanych – Żółków ✨ Oferujemy atrakcyjny kompleks czterech działek z wydanymi warunkami zabudowy, położonych w miejscowości Żółków, gmina Jasło, województwo…

    Cena za m2

    Cena:

    70 PLN/m²

    77 910 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 77/15040/OGS

    🌿 Atrakcyjna działka rolna w malowniczej miejscowości Majscowa

    Powierzchnia działki:

    6 875 m²

    Miejscowość:

    Majscowa

    🌿 Atrakcyjna działka rolna w malowniczej miejscowości Majscowa – cisza, natura i piękne widoki Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna położona w spokojnej i zielonej miejscowości Majscowa…

    Cena za m2

    Cena:

    12,945 PLN/m²

    89 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 77/15040/OGS

    🌿 Na sprzedaż działka rolna w Święcanach – 19 arów 🌿

    Powierzchnia działki:

    1 900 m²

    Miejscowość:

    Cieklin

    🌿 Na sprzedaż działka rolna w Święcanach – 19 arów 🌿 Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 0,1900 ha, oznaczoną w ewidencji gruntów jako ŁIII…

    Cena za m2

    Cena:

    11,05 PLN/m²

    21 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 77/15040/OGS

    🌿Na sprzedaż działka budowlano-rolna – 64 ary – Cieklin (Józefów)

    Powierzchnia działki:

    6 400 m²

    Miejscowość:

    Cieklin

    🌿Na sprzedaż działka budowlano-rolna – 64 ary – Cieklin (Józefów) Oferuję na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 64 arów, położoną w miejscowości Cieklin – Józefów. Teren składa…

    Cena za m2

    Cena:

    26,56 PLN/m²

    170 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 77/15040/OGS

    Kompleks widokowych działek z potencjałem – Kąty

    Powierzchnia działki:

    3 385 m²

    Miejscowość:

    Niegłowice

    🏡 Kompleks widokowych działek z potencjałem – Kąty Na sprzedaż wyjątkowy kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 1,1694 ha, położony na malowniczym, widokowym terenie w spokojnej…

    Cena za m2

    Cena:

    35,45 PLN/m²

    120 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 77/15040/OGS

    Atrakcyjna działka rolno-budowlana w Niegłowicach

    Powierzchnia działki:

    3 385 m²

    Miejscowość:

    Niegłowice

    Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 3385 m², położoną w scenicznej lokalizacji Niegłowic, zaledwie kilka minut drogi od miasta. Przeznaczenie gruntów oraz wspaniała lokalizacja sprawiają,…

    Cena za m2

    Cena:

    35,45 PLN/m²

    120 000 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 3/26

    Działka budowlana Jasło – Bryły

    Powierzchnia działki:

    3 497 m²

    Miejscowość:

    Jasło

    🌿 Działka budowlana 3497 m² – Jasło, Bryły 🌿 Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę o powierzchni 3497 m² (34,97 ar), położoną w spokojnej i cenionej części…

    Cena za m2

    Cena:

    80 PLN/m²

    279 760 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 2/26

    Na sprzedaż działka w Gorajowicach

    Powierzchnia działki:

    2 155 m²

    Miejscowość:

    Gorajowice

    Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną – Gorajowice | 2155 m² 🌿 Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 2155 m² (21,55 ar), położona w miejscowości Gorajowice, w…

    Cena za m2

    Cena:

    90 PLN/m²

    193 950 PLN

    Zobacz więcej
  • Nr oferty: 86/15040/OGS

    Na sprzedaż działka w Dębowcu

    Powierzchnia działki:

    2 382 m²

    Miejscowość:

    Dębowiec

    🌿 Działka na sprzedaż – Dębowiec 🌿 📍 Lokalizacja: Dębowiec 📐 Powierzchnia: 0,2382 ha (2382 m²) 💰 Cena: 10 000 zł / ar Na sprzedaż atrakcyjna,…

    Cena za m2

    Cena:

    100 PLN/m²

    238 000 PLN

    Zobacz więcej